Technika grzewcza

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 38 253,00 zł

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Seria

Seria

Przeznaczenie (medium)

Przeznaczenie (medium)

Rodzaj sterowania

Rodzaj sterowania

Liczba sekcji

Liczba sekcji

Rodzaj przyłącza

Rodzaj przyłącza

Średnica przyłącza

Średnica przyłącza

Promocja

Promocja

Technika grzewcza

Jeśli szukasz nowoczesnej i ekonomicznej techniki grzewczej dla swojego domu lub mieszkania, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy szeroki wybór urządzeń grzewczych, które zapewnią Ci komfort i oszczędność energii. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Pompy ciepła - to urządzenia, które wykorzystują ciepło z otoczenia (np. z gruntu, powietrza lub wody) i przekazują je do ogrzewania pomieszczeń lub ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła są efektywne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie emitują spalin ani nie zużywają paliw kopalnych.

Grzejniki - to urządzenia, które oddają ciepło do pomieszczeń za pomocą promieniowania lub konwekcji. Grzejniki mogą być podłączone do instalacji wodnej lub elektrycznej. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje i modele grzejników, np. płytowe, łazienkowe czy podtynkowe.

Kotły - to źródła ciepła, które spalają paliwa stałe (np. węgiel, drewno), gazowe lub olejowe3. Kotły mogą być jedno- lub dwufunkcyjne, tzn. służyć tylko do ogrzewania pomieszczeń lub także do podgrzewania wody użytkowej. W naszym sklepie oferujemy kotły wysokiej jakości i sprawności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą techniki grzewczej i skorzystania z atrakcyjnych cen i promocji. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą

produkty
netto
brutton
actions
Produkty
 
Indeks
Stan
Cena netto
Cena z 23% VAT