Darmowa dostawa od 500 zł
Bogata oferta
Proste zwroty towaru
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Duże zraszacze rolnicze i przemysłowe

2024-03-11
Duże zraszacze rolnicze i przemysłowe

Zraszacze do hałd pylących i terenów płaskich pylących

Te zraszacze są idealne do minimalizowania emisji pyłu w miejscach takich jak porty czy składowiska. Zaprojektowane do pracy nawet z wodą morską, wytrzymują wysokie ciśnienia. Wersje specjalne są odporne na korozję dzięki specjalnym materiałom i anodowemu utlenianiu aluminiowych części.

Zraszacze do płynów korozyjnych i ścieków

Nasze zraszacze przystosowane do pracy z agresywnymi chemicznie płynami są wykonane z materiałów odpornych na korozję. Idealnie nadają się do aplikacji, gdzie obecne są substancje chemiczne, oferując niezawodność nawet w trudnych warunkach.

Zraszacze rolnicze

Oferujemy zraszacze zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności i niezawodności w sektorze rolnictwa. Z naszymi produktami, takimi jak JET 100 PLUS A.P., uzyskasz ponad 100 metrów zasięgu nawadniania, co jest kluczowe dla efektywnego i równomiernego nawadniania dużych powierzchni.

Zraszacze dla deszczowni

Nasze zraszacze turbinowe, przeznaczone do pojazdów samobieżnych, są idealne do pracy w trudnych warunkach terenowych. Oferują stabilność, wysoką wydajność i elastyczność w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Zraszacze z elektronicznym sterowaniem

Wprowadzamy innowacje w nawadnianiu dzięki zraszaczom z elektronicznym sterowaniem, które umożliwiają precyzyjne zarządzanie nawadnianiem z dowolnego miejsca. Możliwość zdalnej regulacji trajektorii i prędkości obrotów znacząco ułatwia dostosowanie do aktualnych potrzeb.

Nasza oferta została stworzona z myślą o zapewnieniu maksymalnej efektywności i niezawodności systemów nawadniających w każdych warunkach. Każdy z oferowanych przez nas produktów jest wspierany wieloletnią gwarancją oraz wsparciem naszych specjalistów, gotowych pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania oraz jego instalacji i eksploatacji.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
lux :)
2024-04-19
Ok
pixel