Darmowa dostawa od 500 zł
Bogata oferta
Proste zwroty towaru
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Innowacyjne Obudowy Do Studni Głębinowych ETO-TERM: Rozwiązania dla Zrównoważonej Inżynierii Środowiska

2024-06-19
Innowacyjne Obudowy Do Studni Głębinowych ETO-TERM: Rozwiązania dla Zrównoważonej Inżynierii Środowiska

Kluczowe Cechy Obudów ETO-TERM

  1. Materiały Wysokiej Jakości: Obudowy wykonane są z poliestru szklanego z dodatkową warstwą termoizolacyjną, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na korozję oraz ujemne temperatury. Wykorzystanie stali nierdzewnej w elementach armatury dodatkowo zwiększa ich żywotność i bezpieczeństwo użytkowania.

  2. Opcje Termoizolacyjne: Dostępne są modele z ogrzewaniem oraz bez ogrzewania, co pozwala na dopasowanie obudowy do specyficznych warunków klimatycznych i potrzeb użytkownika. Obudowy z ogrzewaniem są idealne do miejsc, gdzie istnieje ryzyko przemarzania.

  3. Wersje Wysokości i Przepływu: Obudowy dostępne są w różnych rozmiarach i opcjach przepływu, od 6 m³/h do 60 m³/h, co umożliwia ich wykorzystanie w różnorodnych aplikacjach, zarówno komercyjnych, jak i prywatnych.

  4. Innowacyjne Rozwiązania Techniczne: Niektóre modele obudów wyposażone są w sensory otwarcia, które informują zarządzającego obiektem o każdej próbie dostępu do studni za pomocą SMS. Jest to szczególnie ważne w miejscach publicznych lub tam, gdzie dostęp do studni wymaga ścisłej kontroli.

Przykładowe Modele i Ich Specyfikacje

  • ETO-TERM: Standardowa termoizolacyjna obudowa z opcjonalnym ogrzewaniem, idealna do zastosowań w klimacie umiarkowanym.
  • ETO-TERM-SN: Wersja z osprzętem ze stali nierdzewnej, rekomendowana dla miejsc z agresywnymi warunkami środowiskowymi.
  • Bez Podstawy: Model wykonany z laminatu poliestrowo-szklanego, dodatkowo ocieplony styropianem, co gwarantuje lepszą izolację termiczną.

Zalety Zastosowania Obudów ETO-TERM

  • Bezpieczeństwo: Trwała konstrukcja i zastosowanie nowoczesnych materiałów zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i atmosferycznymi.
  • Ekologiczność: Materiały użyte do produkcji obudów są przyjazne dla środowiska i nie wpływają negatywnie na jakość wody.
  • Dostępność: System wspomagania otwierania wieka umożliwia łatwy dostęp do wewnętrznych komponentów, co jest kluczowe przy konserwacji i kontroli.

Zastosowanie

Obudowy ETO-TERM znajdują zastosowanie w różnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami wodnymi, od małych instalacji prywatnych po duże przedsięwzięcia komunalne. Ich wszechstronność i adaptacyjność sprawiają, że są one doskonałym wyborem dla nowoczesnych systemów wodociągowych wymagających wysokiej jakości i niezawodności.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
lux :)
2024-02-26
super
pixel