Darmowa dostawa od 500 zł
Bogata oferta
Proste zwroty towaru
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zraszacz turbinowy Nodolini S45 – wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego nawadniania

2024-05-23
Zraszacz turbinowy Nodolini S45 – wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego nawadniania

Konstrukcja i Wydajność

Zraszacz Nodolini S45 jest wyposażony w turbinę o wysokiej efektywności, która zapewnia równomierny rozkład wody na znaczne odległości. Zakres ciśnienia roboczego, od 1,5 do 5,0 barów, pozwala na elastyczne dostosowanie do różnych potrzeb nawadniania. Dzięki promieniowi rzutu od 18 do maksymalnie 45 metrów, zraszacz ten jest idealny do użytku w średnich do dużych obszarach upraw lub trawników.

Dysze i Zasięg

Zraszacz jest kompatybilny z dyszami o średnicy od 10 mm do 20 mm, co umożliwia dostosowanie przepływu wody i zasięgu zraszania do specyficznych wymagań terenu i rodzaju upraw. Zróżnicowane ustawienia ciśnienia i przepływu pozwalają na efektywne zarządzanie zasobami wodnymi, minimalizując marnotrawstwo i zwiększając efektywność nawadniania.

Warianty Wykonania

Nodolini S45 oferuje także specjalne warianty, takie jak wysokociśnieniowe zraszacze pistoletowe, które są szczególnie użyteczne w miejscach wymagających intensywnego nawadniania z dużą precyzją. Modele te dostępne są z dyszami o większych średnicach (18mm, 20mm, 22mm, i 24mm), które zapewniają znaczny przepływ od 370 do 895 litrów na minutę i promień rzutu od 34 do 52 metrów, co czyni je idealnymi do nawadniania dużych obszarów rolniczych.

Idealne Zastosowanie

Zraszacz Nodolini S45 jest doskonałym wyborem dla szerokiej gamy zastosowań, od małych ogrodów po duże pola uprawne. Jego wytrzymałość i możliwość dostosowania sprawiają, że jest on nieocenionym narzędziem w arsenale każdego gospodarstwa rolnego czy przedsiębiorstwa zajmującego się pielęgnacją terenów zielonych.

Podsumowanie

Dzięki swojej wydajności, elastyczności i trwałości, zraszacz turbinowy Nodolini S45 jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka efektywnego rozwiązania do zarządzania nawadnianiem. Niezależnie od tego, czy chodzi o minimalizację zużycia wody, czy o maksymalizację pokrycia nawadnianych obszarów, Nodolini S45 oferuje wydajność, która spełni i przekroczy oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 15 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Ok
2024-02-05
Polecam!
pixel