• Nowość
Zraszacz polowy bijakowy senior
  • Zraszacz polowy bijakowy senior
  • Zraszacz polowy bijakowy senior
Marka
Indeks producenta
10307
Przyłącze
2

Armatka działko zraszacz polowy bijakowy sektorowy i pełnoobrotowy SENIOR

Stan magazynowy:
Wysyłka w ciągu:
24h
Cena netto:
1 051,01 zł
Cena z 23% VAT:
1 292,74 zł

Specyfikacja
Armatka działko zraszacz polowy bijakowy sektorowy i pełnoobrotowy SENIOR
Marka
Idromeccanica Rossi
Indeks producenta
10307
Przyłącze
2
Opis produktu
Armatka wodna, zraszacz SENIOR służy do nawadniania upraw warzywniczych, rolniczych szkółkarskich i nawodnień terenów zielonych. Jest zraszaczem sektorowym średniej wydajności. Zraszacz może również działać jako pełnoobrotowy. Najczęściej występuje w wyposażeniu deszczowni szpulowych z wężem 63 - 75 mm, oraz zastępuje na deszczowniach wysłużone stare zraszacze podobnej wielkości. Sektorowy zakres działania umożliwia również wykorzystywanie zraszacza do polewania skraju i narożników pól, na rogach budynków.
 
Budowa i działanie
Zraszacz SENIOR jest zraszaczem młoteczkowym. Energia wypływającej wody odrzuca młoteczek (oscylator) który wskutek oddziaływania sprężyny powraca do początkowego położenia i uderza o zderzak na rurze strumieniowej. W ten sposób zraszacz obraca się w prawą stronę. Ruch powrotny zraszacza dokonuje się po osiągnięciu prawego punktu zwrotnego określonego przez pierścienie w podstawie zraszacza. Następuje automatyczne skrócenie wychylenia młoteczka który uderza teraz o blokujący go plastikowy przełącznik. Ustawienie kąta zraszania za pomocą ruchomych pierścieni na podstawie. Regulacja rozpraszania na dyszy głównej i dyszy pomocniczej.
Gwint i współpracujące tuleje obrotowe wykonane są z mosiądzu i stali nierdzewniej. Korpus zraszacza i młotek wykonane z lekkich stopów aluminium. Dysze z odpornego na ścieranie tworzywa sztucznego. Sprężyny ze stali nierdzewnej. Uszczelnienie złącza obrotowego doczołowe wulkolan/teflon. W wyposażeniu komplet 3 wymiennych dysz. Możliwość stosowania dysz od 10 do 24 mm

w zestawie dysze:

14 - 16 - 18 - 20 - 22 mm

Przyłącze 2" GW
zużycie wody: max. 35,6 m3/h przy dyszy "20" i ciśnieniu 5 kg/cm2
Współpracuje z trójnogiem 2" TA7
Waga: 3,80 kg
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię